O mnie

Cześć! Mam na imię Monika. Jeżeli tutaj trafiliście, pewnie chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o mnie. Potrzebowałam dwudziestu pięciu lat, by odkryć swoją pasję w życiu. Szukałam czegoś, co będzie sprawiało mi radość. Wcześniej nie rozumiałam osób, które żyją dla pasji, pracują z pasją. Dla mnie było to nieosiągalne i niezrozumiałe. Ja nie mam pasji. Powtarzałam to jak mantrę przez dwadzieścia pięć lat. Może trochę mniej, gdyż jako kilkuletnia dziewczynka prawdopodobnie nie znałam tego słowa. Aż do chwili, gdy dotarło do mnie, że pasję miałam w sobie, od kiedy tylko jestem w stanie sięgnąć pamięcią. Już dawno zapomniałam, jakie to uczucie robić coś, co się lubi. Nie dla pieniędzy, nie dla sławy, tylko dla samej siebie, by poczuć tę radość.

Uwielbiam pisać, przelewać myśli i słowa na papier. Dawno nie czułam czegoś tak cudownego. Nigdy nie przypuszczałabym, że pisanie będzie sprawiało mi taką frajdę. Postanowiłam, że blog będzie swego rodzaju moim warsztatem pisania.

Z wykształcenia ekonomistka. Poza tym od kilku miesięcy jestem posiadaczką wymarzonego pieska rasy Golden Retriever. Uczę się jak być najlepszą psią mamą Layli, czy dobrze mi to wychodzi, okaże się, gdy osiągnie pełnoletniość, czyli już za 7 miesięcy. Moim największym marzeniem jest wydać kiedyś książkę.

Blog ten nie jest moim debiutem w blogosferze. Więcej o moich początkach w internetowej społeczności przeczytasz w pierwszym wpisie: https://monikabloguje.com/pierwszy-wpis-na-blogu/

Mam nadzieję, że moja pasja sprawi, że spodoba Ci się tutaj, i chętnie będziesz tu wracać.

error: Content is protected !!